OPAKOWANIA KLAPOWE
OPAKOWANIA FASONOWE
OPAKOWANIA KASZEROWANE
KARTONY Z KRATOWNICĄ
TEKTURA PLASTER MIODU
STANDY REKLAMOWE
KĄTOWNIKI LITE
TUBY
Jeżeli życzą sobie Państwo uzyskania dodatkowych informacji prosimy o kontakt z naszym działem sprzedaży:

tel/fax: +48 61 436 26 09
e-mail: biuro@europak-center.com.plBezpośredni kontakt z działem sprzedaży:

Piotr Serafinowicz
tel: + 48 502 408 878

Daniel Czajczyński
tel: + 48 798 717 079

Tektura plaster miodu - sposób na bezpiecznie zapakowany produkt

Tektura plaster miodu - zastosowanie w branży opakowań

Zastosowanie:
  • ochrona krawędzi
  • baza kartonowej palety
  • materiał amortyzacyjny
  • przekładka rozdzielająca
  • zamiennik dla styropianu
  • wypełniacz pustej przestrzeni
Charakterystyka:
  • lekki
  • łatwy w obróbce i manipulacji
  • w 100% przyjazny dla środowiska
tektura plaster miodu
plastry miodu tektura
tektura plaster miodu producent
Tekstura plaster miodu to popularnie nazywany rodzaj struktury i technologii wpływającej na zwiększenie ochrony zapakowanych produktów. Stosowana jest jako materiał wypełniający i amortyzujący w opakowaniach, kartonach, czy na paletach.

Europa Center - producent tektury plaster miodu

Producent tektury plaster miodu, którym jest Europa Center, od lat produkuje rozwiązania wspomagające i usprawniające procesy pakowania produktów, wpływają na zwiększenie komfortu zarówno sprzedawców jak i kupujących. Zagospodarowanie tych obszarów na wszystkich szczeblach jest ważne, ponieważ często sprzedawca nie ma kontroli nad transportem. Ma jednak wpływ na to jak zostanie zapakowany i zabezpieczony produkt. Użycie w tym celu trwałych i wysokiej jakości materiałów, jakie na przykład oferuje producent tektury plaster miodu, leży więc w gestii sprzedawcy. Warto zatem odpowiednio się zabezpieczyć i zainwestować w odpowiednie zabezpieczenie produktu, jak chociażby plastry miodu z tekstury. Jest to istotne z tego względu, iż kupujący w sprawie reklamacji produktu będzie kontaktował się ze sprzedawcą. Prawo potwierdza, iż odpowiedzialność sprzedawcy za produkt trwa aż do doręczenia go do sklepu.

Tektura plaster miodu
- struktura i cechy charakterystyczne
W sytuacjach zwiększenia bezpieczeństwa produktów jest więc polecana tektura plaster miodu. Producent zapewnia, że to rozwiązanie posiada wysoką wytrzymałość i twardość, dzięki zastosowaniu wielu warstw i rodzajów papierów. Sercem tektury plaster miodu jest sześciokątna struktura komórkowa, umieszczona między dwie warstwy papieru. Takie rozwiązanie zapewnia dużą wytrzymałość i odporność na wgniecenia, zniekształcenia, obicia i przetarcia. Taka konstrukcja stanowi idealną ochronę dla produktów o dużej wadze.

Tektura o strukturze plastra miodu jest przede wszystkim lekka, dzięki czemu nie zwiększa nam w sposób istotny wagi opakowania. Jest w 100% przyjazna dla środowiska i łatwa w obróbce. Idealnie sprawdza się w przypadku konieczności ochrony krawędzi, szczególnie gdy pakujemy przedmioty szczególnie wrażliwe. Tektura plaster miodu może stanowić również bazę kartonowej palety i materiał amortyzacyjny. Dzięki niewielkiej wadze, wykorzystywana jest także jak wypełniacz pustej przestrzeni, przekładkę rozdzielającą i zamiennik dla styropianu.

"W celu zapewnienia maksymalnej wygody użytkowników przy korzystaniu z witryny ta strona stosuje pliki cookies. Kliknij "Zamknij", aby ta informacja nie wyświetlała się więcej."[zamknij]