OPAKOWANIA KLAPOWE
OPAKOWANIA FASONOWE
OPAKOWANIA KASZEROWANE
KARTONY Z KRATOWNICĄ
TEKTURA PLASTER MIODU
STANDY REKLAMOWE
KĄTOWNIKI LITE
TUBY
Jeżeli życzą sobie Państwo uzyskania dodatkowych informacji prosimy o kontakt z naszym działem sprzedaży:

tel/fax: +48 61 436 26 09
e-mail: biuro@europak-center.com.plBezpośredni kontakt z działem sprzedaży:

Piotr Serafinowicz
tel: + 48 502 408 878

Daniel Czajczyński
tel: + 48 798 717 079

Opakowania kaszerowane


Opakowania kaszerowane to produkty o wielu różnych zastosowaniach. W naszej ofercie znajdą Państwo pudełka kaszerowane o różnych wymiarach, wielkości i druku, dlatego jesteśmy przekonani, że znajdą Państwo u nas coś dla siebie. Europack Center jako producent kartonów kaszerowanych od wielu lat, może zaoferować Państwu produkty najwyższej jakości.

Opakowania kaszerowane. Dlaczego warto?

Jeśli nie są Państwo pewni, czy kartony kaszerowane nadają się do Państwa potrzeb, odpowiemy dlaczego dobrze je wybrać dla Państwa działalności:

Kartony kaszerowane są wytrzymałe

Pudełka kaszerowane, dzięki specjalnemu materiałowi i solidnej konstrukcji, są jednymi z najbardziej wytrzymałych opakowań. W związku z tym kartony kaszerowane mogą bez problemu mieścić nawet duże i ciężkie przedmioty, takie jak sprzęt RTV czy AGD. Twoje produkty w tekturowych opakowaniach kaszerowanych mogą stać przez długi czas, bez obawy o uszkodzenia cennych przedmiotów. Ta wytrzymałość sprawia, że są to najczęściej wybierane produkty wśród naszych klientów.

Pudełka kaszerowane są odporne na warunki zewnętrzne

Producenci opakowań kaszerowanych dbają o to, aby wszystkie ich produkty były naprawdę solidnie wykonane i prezentowały najwyższą jakość. Nasze kartony wykazują wysoką odporność na czynniki zewnętrzne, takie jak wpływ promieni słonecznych, wilgoć czy zmiany temperatury. Dla Państwa to pewność, że niezależnie od okoliczności, wszystko będzie tak jak należy.

Karton kaszerowany to reklama twojej firmy

Druk offsetowy pozwala na stworzenie opakowania wedle Twoich wytycznych – może bez problemu więc zawierać logo Twojej firmy, które dobrze będzie wyglądało na sklepowych półkach czy na dużej konferencji. Dzięki tekturowym opakowaniom kaszerowanym mogą więc Państwo w stosunkowo tani i praktyczny sposób dobrze zaprezentować się klientom czy kontrahentom. Nie ma ograniczeń w projektowaniu grafiki na każdy nasz karton – mogą Państwo zaprojektować swoje opakowania w dowolny sposób, aby przyciągnąć uwagę klienta wprost na Państwa produkt. Badania pokazują, że klienci kupują „oczami”, dlatego indywidualny projekt o wysokiej estetyce może przynieść Państwu wymierne korzyści.

Opakowania kaszerowane wieloseryjne

Oferta Europak Center skierowana jest przede wszystkim do producentów, którzy potrzebują zamówień wieloseryjnych. Lata doświadczeń i bardzo dobry dział sprzedaży sprawia, że potrafimy zrealizować każde zamówienie szybko i sprawnie. Bez względu jaki karton kaszerowany Państwo zamówią, wykonamy dla Państwa wybraną ilość w odpowiednim czasie.

Dlaczego warto nas wybrać?

Europak Center to producent kartonów kaszerowanych z wieloletnim doświadczeniem w branży. Nasz dział sprzedaży jest do Państwa dyspozycji, chętnie doradzi w zakresie opracowania nowych opakowań, wykonania specjalnego projektu czy partii próbnej, aż do pełnej realizacji Państwa zamówienia. Do projektowania każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie, biorąc pod uwagę jego przeznaczenie, sposób składowania, rodzaj transportu czy warunki magazynowania naszych opakowań kaszerowanych. Producent sporządza wycenę indywidualnie do każdego zamówienia. W Europak Center realizujemy zarówno zamówienia wieloseryjne, jak i niskonakładowe. Marka Europak Center to ceniony producent kartonów kaszerowanych. Zapraszamy do skorzystania z naszych usług.

opakowania kaszerowane
pudełka kaszerowane
karton kaszerowany
opakowania kaszerowane producent
kartony kaszerowane
producent opakowań kaszerowanych
producent kartonów kaszerowanych
kartony kaszerowane producent
tekturowe opakowania kaszerowane
opakowania kaszerowane

"W celu zapewnienia maksymalnej wygody użytkowników przy korzystaniu z witryny ta strona stosuje pliki cookies. Kliknij "Zamknij", aby ta informacja nie wyświetlała się więcej."[zamknij]