OPAKOWANIA KLAPOWE
OPAKOWANIA FASONOWE
OPAKOWANIA KASZEROWANE
KARTONY Z KRATOWNICĄ
TEKTURA PLASTER MIODU
STANDY REKLAMOWE
KĄTOWNIKI LITE
TUBY
Jeżeli życzą sobie Państwo uzyskania dodatkowych informacji prosimy o kontakt z naszym działem sprzedaży:

tel/fax: +48 61 436 26 09
e-mail: biuro@europak-center.com.plBezpośredni kontakt z działem sprzedaży:

Piotr Serafinowicz
tel: + 48 502 408 878

Daniel Czajczyński
tel: + 48 798 717 079

Kartony z kratownicą


Karton z kratownicą to jeden z najczęściej wybieranych rodzajów opakowań wśród klientów Europak Center. Niezwykła wytrzymałość tego rodzaju pudeł oraz zastosowanie w wielu branżach sprawia, że dostajemy od Państwa mnóstwo zapytań o ten konkretny model. W naszej ofercie posiadamy różne formy tego typu opakowań: karton z dnem automatycznym, karton z automatyczną kratownicą czy karton fefco 715. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą!

Karton z dnem automatycznym

Kartony z dnem automatycznym to opakowania, których konstrukcja dolnych klap pozwala na złożenie kartonu jednym ruchem. Rozsuwając złożony karton klapy automatycznie wskakują jedna w drugą, tworząc dno pojemnika – bez konieczności składania czy klejenia każdego pojemnika. Karton z dnem automatycznym to wygoda i szybkość, którą doceni każdy producent.

Karton z automatyczną kratownicą

Karton z automatyczną kratownicą to szybki i bezpieczny sposób na przechowywanie i przewóz Państwa produktów. Kartony takie znajdują zastosowanie przy transporcie oraz przechowywaniu napojów alkoholowych, różnego rodzaju olei, butelek z wodą i chemii (np. płynów, perfum). Kartony z automatyczną kratownicą to jeden z najczęściej wybieranych produktów przez klientów Europak Center. W naszej ofercie do Państwa dyspozycji szeroki wybór rozmiarów oraz indywidualne projekty.

Karton fefco 715

Opakowania są klasyfikowane w międzynarodowym katalogu opakowań FEFCO, stworzonym przez organizację o tej samej nazwie (Europejska Federacja Producentów Tektury Falistej). Katalog stworzony przez FEFCO zastąpił skomplikowane opisy konstrukcji opakowań przez proste symbole, rozumiane na całym świecie.

Karton Fefco 715 to zaawansowane opakowanie z kratownicą, którego zaletą jest ogromna trwałość i szybkość w montażu. Kartony Fefco 715 są idealne do przechowywania butelek z alkoholami, napojami czy różne rodzaju olei. Dostępne w ofercie naszej firmy.

Kartony z kratownicą. Dlaczego warto?

Wszystkie nasze kartony są tworzone z myślą o maksymalnej użyteczności. Ich solidne wykonanie i bardzo dobre materiały sprawiają, że nasze kartony z kratownicą są wytrzymałe, odporne na czynniki zewnętrzne ( wilgoć, temperatura, słońce itd.) i łatwe w składaniu. Bez problemu zniosą każdy transport czy długie magazynowanie. Dzięki temu zyskują Państwo pewność, że produkty trafią do Państwa klientów w niezmienionej formie.

Europak Center – wybierz lidera w branży

Nasze Biuro Obsługi Klienta jest przygotowane do obsługi zleceń wieloseryjnych, indywidualnych modeli kartonów i szybkich realizacji. Lata w branży sprawiły, że mamy odpowiednie doświadczenie, aby podejmować się nawet najtrudniejszych zleceń. Kartony, opakowania, pudła – to nasza specjalność. Zaufaj specjalistom branży.

karton z dnem automatycznym
karton z automatyczną kratownicą
karton fefco 715

"W celu zapewnienia maksymalnej wygody użytkowników przy korzystaniu z witryny ta strona stosuje pliki cookies. Kliknij "Zamknij", aby ta informacja nie wyświetlała się więcej."[zamknij]