OPAKOWANIA KLAPOWE
OPAKOWANIA FASONOWE
OPAKOWANIA KASZEROWANE
KARTONY Z KRATOWNICĄ
TEKTURA PLASTER MIODU
STANDY REKLAMOWE
KĄTOWNIKI LITE
TUBY
Jeżeli życzą sobie Państwo uzyskania dodatkowych informacji prosimy o kontakt z naszym działem sprzedaży:

tel/fax: +48 61 436 26 09
e-mail: biuro@europak-center.com.plBezpośredni kontakt z działem sprzedaży:

Piotr Serafinowicz
tel: + 48 502 408 878

Daniel Czajczyński
tel: + 48 798 717 079

Tektura plaster miodu - sposób na bezpiecznie zapakowany produkt

Tektura plaster miodu - zastosowanie w branży opakowań

Zastosowanie:
  • ochrona krawędzi
  • baza kartonowej palety
  • materiał amortyzacyjny
  • przekładka rozdzielająca
  • zamiennik dla styropianu
  • wypełniacz pustej przestrzeni
Charakterystyka:
  • lekki
  • łatwy w obróbce i manipulacji
  • w 100% przyjazny dla środowiska
tektura plaster miodu tektura plaster miodu producent producent tektury plaster miodu plastry miodu tektura
tektura plaster miodu tektura plaster miodu producent producent tektury plaster miodu plastry miodu tektura
tektura plaster miodu tektura plaster miodu producent producent tektury plaster miodu plastry miodu tektura
Tekstura plaster miodu to popularnie nazywany rodzaj struktury i technologii wpływającej na zwiększenie ochrony zapakowanych produktów. Stosowana jest jako materiał wypełniający i amortyzujący w opakowaniach, kartonach, czy na paletach.

Europa Center - producent tektury plaster miodu

Producent tektury plaster miodu, którym jest Europa Center, od lat produkuje rozwiązania wspomagające i usprawniające procesy pakowania produktów, wpływają na zwiększenie komfortu zarówno sprzedawców jak i kupujących. Zagospodarowanie tych obszarów na wszystkich szczeblach jest ważne, ponieważ często sprzedawca nie ma kontroli nad transportem. Ma jednak wpływ na to jak zostanie zapakowany i zabezpieczony produkt. Użycie w tym celu trwałych i wysokiej jakości materiałów, jakie na przykład oferuje producent tektury plaster miodu, leży więc w gestii sprzedawcy. Warto zatem odpowiednio się zabezpieczyć i zainwestować w odpowiednie zabezpieczenie produktu, jak chociażby plastry miodu z tekstury. Jest to istotne z tego względu, iż kupujący w sprawie reklamacji produktu będzie kontaktował się ze sprzedawcą. Prawo potwierdza, iż odpowiedzialność sprzedawcy za produkt trwa aż do doręczenia go do sklepu.

Tektura plaster miodu
- struktura i cechy charakterystyczne
W sytuacjach zwiększenia bezpieczeństwa produktów jest więc polecana tektura plaster miodu. Producent zapewnia, że to rozwiązanie posiada wysoką wytrzymałość i twardość, dzięki zastosowaniu wielu warstw i rodzajów papierów. Sercem tektury plaster miodu jest sześciokątna struktura komórkowa, umieszczona między dwie warstwy papieru. Takie rozwiązanie zapewnia dużą wytrzymałość i odporność na wgniecenia, zniekształcenia, obicia i przetarcia. Taka konstrukcja stanowi idealną ochronę dla produktów o dużej wadze.

Tektura o strukturze plastra miodu jest przede wszystkim lekka, dzięki czemu nie zwiększa nam w sposób istotny wagi opakowania. Jest w 100% przyjazna dla środowiska i łatwa w obróbce. Idealnie sprawdza się w przypadku konieczności ochrony krawędzi, szczególnie gdy pakujemy przedmioty szczególnie wrażliwe. Tektura plaster miodu może stanowić również bazę kartonowej palety i materiał amortyzacyjny. Dzięki niewielkiej wadze, wykorzystywana jest także jak wypełniacz pustej przestrzeni, przekładkę rozdzielającą i zamiennik dla styropianu.

"W celu zapewnienia maksymalnej wygody użytkowników przy korzystaniu z witryny ta strona stosuje pliki cookies. Kliknij "Zamknij", aby ta informacja nie wyświetlała się więcej."[zamknij]